Samsung Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G ile tanışın

0

Samsung’un yeni Galaxy S Serisi, son teknolojiye sahip kamera ve video özellikleri, cesur yeni tasarımı ve akıcı bağlanabilirlik kabiliyetiyle paylaşım yapmanızı ve bağlantıda kalmanızı son derece kolaylaştırıyor.

Samsung, en son amiral gemisi cihazları Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G’yi tanıttı. Galaxy S21 Serisi cesur ve yeni tasarımıyla kendinizi ifade etmeniz için geliştirildi. Galaxy S21 5G, kompakt 6,2 inç ekranı ve hafif tasarımıyla beklentileri karşılamak üzere tasarlanırken Galaxy S21+ 5G daha geniş 6,7 inç ekrana ve daha büyük pil boyutuna sahip.

Galaxy S21 5G; akıllı, çerçevesiz, Dinamik AMOLED 2x Sonsuz-O 120Hz adaptif yenileme hızına sahip ekranıyla iddialı bir görünümün yanı sıra daha akıcı kaydırma ve görüntüleme özelliği sunuyor.

Geliştirilmiş 8K Snap özelliği ise 8K videolarınızdan kristal berraklığında kareler yakalamanızı sağlıyor. Bu sayede kaydet tuşuna her bastığınızda, hem hareketin kendisini hem de hareketli kareleri yakalamanız mümkün oluyor. 60 fps Süper Dengeli video özelliği sayesinde aceleniz de olsa, hareket halinde de olsanız, çektiğiniz görüntüler son derece temiz görünüyor. Yeni Yönetmen Bakışı özelliği, en güzel hikâyeleriniz için çekiminizi önceden görmenizi, geçişler yapmanızı ve en iyi kareleri seçebilmenize olanak veriyor.

İhtiyaçları karşılayan bağlanabilirlik ve performans

Samsung, bağlantıda kalmanızı sağlamayı, verilerinizi güvende tutmayı ve tüm bunları daha uyumlu ve kişiselleştirilmiş bir biçimde yapmayı hedefliyor. Galaxy S21 Serisi, yeni nesil bir performans sunarken Galaxy ekosistemine kusursuz bir biçimde bağlanmanızı sağlayarak, rutininiz ne olursa olsun size daha fazla esneklik sunuyor.

Galaxy S21 Serisi, imza rengi Phantom Violet dâhil olmak üzere bir dizi çarpıcı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. Serinin her iki cihazının arkası da sofistike bir his ve görünüm için puslu bir yüzeyle kaplı.

Cevap bırakın