Samsung Galaxy S20 FE özellikleri ortaya çıkmaya devam ediyor

0

Samsung’un amiral gemisi serisi modelleri arasına bir yeni model daha katılacak. Bu modeller arasında olan  ve Galaxy S20 serisi arasına dahil olacak olan uygun fiyatlı Galaxy S20 Fan Edition hakkında yeni sızıntılar var.

Galaxy S20 Fan Edition hakkında yeni sızıntılar var

Samsung’un, Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite modellerinden sonra tekrar ‘Lite’ modelleri ile karşımıza çıkacağı belli olmuştu. İlk olarak ‘S20 Lite’ olarak adlandırılması beklenen yeni modelin, gelen sızıntılar ile ‘Fan Edition’ ismine sahip olacağı da anlaşılmıştı. Bu cihaz için yeni sızıntılar birçok bilgiyi ortaya çıkardı.

5G desteğine sahip olacak Samsung Galaxy S20 FE özellikleri tekrar karşımıza çıktı.Uygun fiyatlı amiral gemisi modeli, 6,5 inç büyüklüğe 120 Hz yenileme hızına sahip bir Super AMOLED ekrana sahip olacak. Bu ekranı, Gorilla Glass 3 koruyacak. Galaxy S20 FE işlemci tarafında da iki farklı versiyonla kullanıcılara sunulacak. Bu iki işlemci ise tahmin edildiği gibi Exynos 990 ve Snapdragon 865 olacak. Telefonun arka tarafında üç farklı kamera göreceğiz. Bu kameralar; 12 Megapiksel ana kamera, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 8 Megapiksel telefoto kameralar olacak.

Cevap bırakın