Samsung Galaxy S11, 108 MP kameraya sahip olabilir

0

2020’nin merakla beklenen akıllı telefon modellerinden Samsung Galaxy S11’in 108 MP kameraya sahip olabileceği iddia ediliyor. İşte detaylar…

Önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Galaxy S11 özellikleri hakkında şimdilik birer iddia maiyetindeki bilgiler gelmeye devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisinin 108 MP kamera ile birlikte 5x optik zoom özelliği ile gelebileceği söyleniyor.

Uzun süredir Galaxy S11 üzerinde çalışan Samsung’un dört ana kameralı telefon üzerinde durduğu belirtiliyor. Güney Kore’de The Elec adındaki basın kuruluşuna tarafından yayınlanan son rapora göre; Galaxy S11’in Huawe P30 Pro’daki gibi 5x optik zoom ile geleceği belirtiliyor.

Galaxy S11, 108 MP ana kameraya sahip olabilir mi?

Yayınlanan raporda 108 megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera sistemine sahip olması beklenen Galaxy S11’in toplam dört kamera ile geleceği belirtiliyor. 5x optik zoom özelliğindeki kameranın periskop tasarıma sahip olacağı ve bu sayede cihazın arka tarafında büyük bir kamera çıkıntısının yer almayacağı belirtiliyor.

Dörtlü kamera sisteminin diğer lenslerinin birinin ToF sensörü diğerinin ise ultra ince bir sensör olacağı belirtiliyor. Cihazda büyük bir ihtimalle şirketin kendisi tarafından geliştirilen ISOCELL Bright HMX görüntü sistemi kullanılacak.

Galaxy S11 kamerası hakkında yeni bilgiler ortaya çıkarken cihazın diğer özelliklerine ilişkin farklı bilgiler henüz belli değil. Önümüzdeki yıl duyurulacak olan Galaxy S11 özelliklerinin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın