Samsung Galaxy S10 serisi için beklenen gün geldi

0

23 Kasım 2019 tarihinde Android 10 Beta güncellemesi ile tamamen yenilenen Samsung Galaxy S10, 1 haftada çok yol katetti. 208 MB büyüklüğündeki güncelleme, herkesi memnun etmeyi başardı. Bugün Android cephesinden gelen habere göre Samsung Galaxy S10 serisi, kararlı Android 10 güncellemesine kavuştu.

Samsung Galaxy S10 serisi için beklenen gün geldi

Galaxy S10, S10e, ve S10+ modelleri için gelen yeni yazılım, ilk olarak Almanya’da yayılmaya başladı. Önceliğin beta programına katılanlara ait olduğunu belirten Android yönetimi, yazılımın 1.9 GB boyutunda olduğunu da ifade etti. Bu sistem sayesinde kararlı One UI 2.0 altyapısı da kullanıcılar ile beraber olacak.

Samsung Galaxy S10 serisi

Bünyesinde önümüzdeki ayın güvenlik yamasını içeren kararlı Android 10 güncellemesi, sadece bazı Alman kullanıcılarına geldi. Alınan en son bilgilere göre bu güncelleme, önümüzdeki yılın ocak ayında Galaxy S10 serisi adına yayılmaya başlayacak.

One UI 2.0 ve Android 10, birçok kullanıcı tarafından sevilen karanlık modun daha gelişmiş bir yapıya sahip olmasını sağladı. Ayrıca Google’ın hareketle gezinme sistemini de içeren bu ikili, Samsung’un kendi gezinme sistemine karışmıyor. Samsung tarafından hazırlanan sistemi kullanmak isteyenler bu konuda oldukça rahat.

Samsung Galaxy S10

Kamera deneyimini iyileştiren kararlı One UI 2.0 sürümü, artık tüm kamera modlarının yeni kamera uygulamasında görülmemesine olanak tanıyor. Gereksiz karmaşıklıktan kurtulan kullanıcılar, sadece bir kamera modunu görecek. Diğer modları görmek isteyen kişiler, “daha fazla” isimli bölümden yararlanabilirler.

One UI 2.0’ın getirdiği bir diğer yenilik ise ekran kaydı olarak kayıtlara geçti. Bunun dışında tek el modu olarak bilinen sistem, artık bir adet kısayola ve bir adet hareket algılama sensörüne sahip. Son olarak animasyon seven kullanıcıları da düşünen One UI 2.0, modern ve etkili animasyonlar getirdi.

Cevap bırakın