Samsung Galaxy S10 lite kamera güncellemesi aldı

0

Kamera iyileştirmeleri getiren 416 MB büyüklüğündeki güncelleme, ayrıca son güvenlik paketini de beraberinde getiriyor…

Samsung Galasy S10 ailesinin yeni üyesi olan Galaxy S10 Lite kamera özelliklerini ciddi oranda iyileştiren önemli bir güncelleme aldı. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de resmi olarak satışa çıkan 128 GB depolama alanına sahip cihaz, büyük beğeni alırken kısa bir süre içerisinde güncelleme ile tanışarak kullanıcılarını sevindirdi.

MediaMarkt’ta 5.499 TL fiyat etiketiyle satışa çıkan Galaxy S10 Lite güncellemesi ile birlikte telefona 4K çözünürlükte Super Steady video modu geldi. Bu özellik sayesinde artık 4K çekim esnasında daha stabil videolar çekilebilecek. Bunun yanı sıra model, 3840 x 2160 piksel çözünürlükte saniyede 60 kare video çekilebiliyor.

Daha çok kamera iyileştirmeleri getiren 416 MB büyüklüğündeki güncelleme, ayrıca son güvenlik paketini de yanında sunuyor. Bu sayede parmak izi sensörü de dahil olmak üzere bir çok yerde performans artışı kaydediliyor.

İddialı…

Samsung Galaxy S10 Lite özellikleri ile iddialı… 6.7 inç 2400×1080 piksel Super Amoled Plus ekrana sahip olan cihaz, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. 128 GB depolama alanı ve 6 GB/GB RAM seçenekleri ile sunulan cihazın kamera tarafında ise 3’lü sistem dahilinde 48 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı ve 5 megapiksel makro kamera söz konusu.

  • Daha fazla detay ve bu çarpıcı cihazı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın