Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelSamsung Galaxy Ring her cihazla uyumlu mu?

  Samsung Galaxy Ring her cihazla uyumlu mu?

  Samsung, yılın ikinci Unpacked etkinliğinde yine bombayı patlattı ve birçok yeni ürün tanıttı. Ama aralarında bir cihaz var ki dikkatleri üzerine çekti, Samsung Galaxy Ring. Evet, bu akıllı yüzük hem havalı hem de kullanışlı. Ancak, bilmeniz gereken önemli bir detay var.

  Samsung, Galaxy Ring ile hayatımızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Özellikle uyurken saat takmaktan hoşlanmayanlar için biçilmiş kaftan. Uyku analizinizi yapabiliyor ve bunu sadece haftada bir kez şarj ederek yapıyor. Evet, tam yedi gün pil ömrü var.

  Ama işin bir püf noktası var: Galaxy Ring sadece Samsung telefonlarla çalışıyor. Android 11.0 veya daha yüksek bir sürüme sahip bir Samsung Galaxy telefonunuz olmalı ve 1.5 GB depolama alanınız bulunmalı. Ayrıca, Samsung Health uygulaması ve bir Samsung hesabı da şart. Başka bir telefonla kullanmayı hayal ediyorsanız, maalesef mümkün değil.

  Şimdi gelelim güzel habere! Galaxy Ring, diğer benzer cihazlar gibi sizden aylık veya yıllık abonelik ücreti istemiyor. Mesela, Oura Ring kullanıyorsanız, başlangıç fiyatına ek olarak aylık 5.99 Euro veya yıllık 69.99 Euro ödemeniz gerekiyor. Ama Galaxy Ring’de böyle bir dert yok. 399 dolarlık başlangıç fiyatı ile uzun vadede çok daha ekonomik bir seçenek. Yani, Samsung ekstra abonelik sistemi fetirmeyerek ücret işini çözmüş.

  Galaxy Ring, hem şık hem de işlevsel bir cihaz. Ancak, sadece Samsung telefonlarla çalışması biraz can sıkıcı olabilir. Özellikle başka marka telefon kullananlar için bu bir dezavantaj olabilir.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN