Samsung Galaxy P30 tasarımı ortaya çıktı!

0

Samsung’un 2019 yılında piyasaya süreceği ve yeni bir seriyi başlatacak olacak olan Galaxy P30 modelinin tasarımı sızdırıldı. Samsung Galaxy P30 tasarımı nasıl olacak?

Samsung Galaxy P30 tasarımı ortaya çıktı!

Model adına bakıldığında Huawei P serisini anımsatması muhtemel olan Samsung Galaxy P30 modeline ait olduğu iddia edilen tasarım görselleri ortaya çıktı.

samsung galaxy p30 tasarımı

TENAA tarafından onaylandığı iddia edilen görsel ile telefonun tasarımı resmiyet kazandı diyebiliriz. Telefonun arka tarafında yer alan çift kamera, konumuna bakıldığında Huawei P20 modelini anımsatıyor. Telefonun arka tarafının  ortasında ise parmak izi okuyucu yer alacak.

Samsung Galaxy P30 tasarımı, bu görsel ile onaylanmış oldu. Telefonun 5.99 inç boyutlu bir ekrana ve alışılmışın aksine, Super AMOLED yerine LCD panele sahip olması bekleniyor. Bir diğer iddia ise Galaxy P30+ modelinin de gelebileceği yönünde.

2019 yılının ilk döneminde düzenlenecek olan CES 2019 teknoloji fuarında tanıtılması beklenen telefonun, fiyatlandırmasının da orta üst segment için uygun seviyede olacağı tahmin ediliyor.

 

Cevap bırakın