Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürSamsung Galaxy Note5’e iki yeni renk geldi

  Samsung Galaxy Note5’e iki yeni renk geldi

  galaxy-note5-pembe-altinAndroid işletim sistemine sahip ileri seviye akıllı telefon Samsung Galaxy Note5’in renk yelpazesi genişliyor. Modelin görsel çeşitliliğine iki yeni renk daha eklendi. Gelen yeni renkler titanyum gümüşü ve pembe altın. Böylelikle Galaxy Note5’in toplam renk sayısı 6’ya yükselmiş oldu.

  Samsung Galaxy Note5’teki renk çeşitliliği yeni gelen iki seçenekle birlikte siyah, altın, silver titan adına sahip koyu gri ve beyazla birlikte pembe ile gümüş renkle de kullanıcılara sunuluyor. Söz konusu yeni renkler ilk etapta Güney Kore’de 23 Ekim 2015 tarihi itibarıyla satışa sunulacak.

  Tamamen yeni bir renk

  Teknik olarak gümüş titanyum, ağustos ayında tanıtılan modellerdeki silver titana oldukça yakın. Öte yandan pembe altın rengi tamamen yeni bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Pembe rengin akıllı telefonların renk varyasyonları arasında katılımı özellikle iPhone 6s’in rose gold renk seçeneği sonrasında bir hayli arttı.

  Samsung-Logo-2Samsung Galaxy S7’ye de ‘pembe’ renk gelir mi?

  Pembe trendinin Note5’i de peşinden sürüklediği görülürken yeni bir soru işareti de ortaya çıkmış oldu; acaba sonraki Galaxy Sx modeli Galaxy S7’de de pembe renk seçeneği potansiyel kullanıcılara sunulacak mı? Son gelişmenin beraberinde bu sorunun yanıtı da evete doğru güçlü bir yönelim kazanmış oluyor.

  Güney Kore için yeni renklerin fiyatları da belli oldu. Buna göre her iki renk için de 32 GB fiyatları 800 dolar, 64 GB fiyatı 860 dolar olacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN