Samsung Galaxy Note20 Ultra ve Note20 yenilikleri neler?

0

Samsung, uzun zamandır beklenen en yeni telefonları Galaxy Note20 Ultra ve Galaxy Note20’yi kullanıcıların karşısına çıkarttı. Yeni özelliklerle beraber gelen amiral gemisi telefonlar, kullanıcılara neler sunacak sizlerle beraber bu videomuzda değerlendiriyoruz.

Samsung Galaxy Note20 Ultra ve Galaxy Note20’yi tanıttı

Samsung, 5 Ağustos tarihinde gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde en yeni ürünlerini kullanıcıların karşısına çıkardı. Biz de sizler için bu videomuzda Galaxy Note20 Ultra ve Galaxy Note20 hakkında ilk fikirlerimizi söyledik ve yeni özellikler bizlere neler sunacak anlattık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Yeni özellikler neler?

Samsung, kaleme sahip yeni amiral gemilerinin yeteneklerini arttırmış. Yapılan yenilikler ile beraber telefon artık çok daha hızlı bir hale gelirken, ekran tarafındaki yenileme hızı 120 Hz’ye çıkartılmış. Ekran tarafındaki bu yenilik, kullanıcıların kalem ve gezinme deneyimine ciddi manada katkı sağlıyor. Telefonun içerisindeki özellikler Galaxy ekosistemi ile beraber desteklenmiş. Yeni telefonlar, Galaxy ekosistemine dahil olan ve Windows cihazlar ile kolayca iletişime geçiyor. Bu iletişim sayesinde dosya aktarımı veya eşitleme ile işler daha da kolaylaşıyor.

Galaxy Note20 serisi kamera konusunda iddialı. Galaxy Note20 Ultra 108 megapiksellik kamerası ile kullanıcılara içerisinde daha fazla detaya sahip fotoğraflar vaat ediyor. Her iki telefon da 8K çözünürlüğünde videolar çekebiliyorlar. Kısaca özelliklere baktığımızda, Galaxy Note 20 serisindeki amiral gemisi telefonlar hem yazılım hem de teknik olarak iddialı bir şekilde karşımıza çıktılar.

Videomuzu izledikten sonra kanala abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın. İyi seyirler!

Cevap bırakın