Samsung Galaxy Note20 modelleri MediaMarkt’ta ön siparişe açıldı

0

MediaMarkt, bugünden itibaren Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra için ön siparişleri almaya başlıyor. Üç farklı renk seçeneğiyle gelen Galaxy Note 20 modelleri farklı ekran boyutlarına, gerçekçi kalem deneyimini üst seviyelere taşıyan S Pen’e, enerjiyi verimli kullanan akıllı pillere ve daha birçok özelliğe sahipken Galaxy Note20 Ultra’da 108MP, Galaxy Note20’de ise 64MP kamera bulunuyor.

3 Eylül tarihine kadar ön sipariş veren teknolojiseverler, Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Live’e ücretsiz sahip olma fırsatından da yararlanacak.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, teknolojiyi yakından takip edenlere özel Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy Note20 ve Note20 Ultra’yı, MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr’de ön siparişe açtı. Her iki model de hayatın birçok alanına eşlik edecek keyifli bir deneyim sunarken, 6.7 inç ekrana ve 64 MP kameraya sahip Galaxy Note20 9.299 TL’den, 6.9 inç ekrana ve 108MP kameraya sahip Galaxy Note20 Ultra ise 12.999 TL’den satışa sunuluyor.

Ön sipariş verenlere kablosuz kulaklık hediye

Galaxy Note20 ve Note20 Ultra’ya sahip olmak için ön siparişte bulunan teknolojiseverler, kampanya koşullarını yerine getirdiği takdirde Samsung’un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Live’e ücretsiz sahip olma fırsatını da yakalayacak. Kampanya 3 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Galaxy Note20; ön siparişe ek olarak 4 Eylül tarihinden itibaren MediaMarkt mağazalarında satışa çıkacak.

Cevap bırakın