Samsung Galaxy Note10 ile tanışın

0

Note10, üretkenlik ve yaratıcılık araçları, gelişmiş S Pen’i, profesyonel düzeyde kamerası ve iki farklı boyut seçeneği ile Türkiye’de satışa sunuluyor.

Samsung, kullanıcıların anı doyasıya yaşamasına yardımcı olacak güçlü performans ve üretkenlik araçlarını şık tasarımla bir araya getiren yeni üst düzey Galaxy Note10 akıllı telefon serisini tanıttı.

•İki Ayrı Boyut: Galaxy Note10 ilk kez iki ayrı boyut seçeneği sunuyor. Galaxy Note10, S Pen’in gücünü ve üst düzey üretkenlik özelliklerini 6,3 inç boyutunda Sinematik Sonsuz Ekrana sahip kompakt bir yapıda bugüne kadarki en küçük Note modeli olarak sunuyor. Galaxy Note10+ ise 6,8 inç boyutundaki Sinematik Sonsuz Ekran ile geliyor.

Galaxy Note10’da Dinamik AMOLED ekran kullanılıyor. HDR10+ sertifikası ve Dinamik Ton Haritalaması özelliği sayesinde fotoğraflar ve videolar daha önceki Note cihazlarına göre daha parlak görünüyor.

S Pen’e yeni güçlü özellikler geliyor. Kullanıcılar şimdi hızlıca not alabiliyor, el yazılarını Samsung Notes’ta dijital metine çevirebiliyor ve Microsoft Word gibi birçok farklı biçime aktarabiliyor.

Galaxy Note10, Samsung DeX ile daha fazlasını yapmayı sağlayarak kullanıcıların telefonları, PC’leri veya Mac’leriyle birlikte çalışmasını kolaylaştırıyor.

İçerik üreticiler ve günlük kullanıcılar Galaxy Note10 ile etkileyici videolar ve fotoğraflar çekmek için teknoloji harikası araçlardan yararlanabiliyor. Öte yandan kullanıcılar, ekstra ekipman taşımadan neredeyse profesyonel seviyede çekimler yapma fırsatı yakalıyor.

Note10 inceleme ve detaylı makalelerle çok yakında MediaTrend’te…

Cevap bırakın