Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiSamsung Galaxy Note5 ve Galaxy S6 Edge+ özellikleri

  Samsung Galaxy Note5 ve Galaxy S6 Edge+ özellikleri

  Ekran_Resmi_2015-08-14_09_50_02Samsung, çift tarafında kavisli ekran bulunan Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5 modellerini ABD’de düzenlenen “Unpacked Event” kapsamında tanıttı. 2011 yılındaki ilk Galaxy Note’un ortaya çıkışından bu yana Samsung’un büyük ekranlı akıllı telefon piyasasındaki inovasyonel bakış açısı, bu yeni iki akıllı telefonda da kendisini gösterdi.

  Samsung, güçlü işlemcileri, kablolu-kablosuz şarj, yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar için gelişmiş kameralar, iddialı ekran teknolojisi gibi özellikleri ile Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5 modellerini lanse ederken iddiasını da ortaya koydu…

  Çoklu görev özelliği ve artırılan 4GB RAM sayesinde her iki akıllı telefon da piyasanın en güçlü kapasite ve işlemci gücünü sunarak kullanıcıların, aynı anda sosyal ağlarda mesajlaşmasını, postlarını takip etmesini ve hiçbir sorun yaşamadan en yoğun grafiğe sahip oyunların keyfini çıkarmasını sağlıyor.

  Ekran_Resmi_2015-08-14_09_50_17Kavisli 5.7 inç Quad HD Super AMOLED ekranıyla Galaxy S6 edge+, kavisli kenar deneyimini daha da ileriye taşıyarak çok daha zengin bir multimedya deneyimi yaşatıyor. Galaxy Note 5 ise yeniden tanımlanan 5. nesil S Pen’in yetenekleri sayesinde çoklu görevlerin kolaylıkla yerine getirilmesinin sağlamanın yanı sıra SideSync gibi araçlarla üretkenliği artırıyor.

  Samsung Electronics Bilgi Teknolojileri ve Mobil İletişim CEO’su ve Başkanı JK Shin, “Samsung olarak tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda pazara sunduğumuz geniş ekranlı akıllı telefonları daha da geliştirerek çok daha iyi kullanım deneyimi elde etmelerini ve hareket halindeyken daha üretken olmalarını sağlıyoruz. Galaxy S6 edge+ ve Note5 ile de tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan inovatif çözümlere olan cesur yaklaşımımızın altını yeniden çiziyoruz” dedi.

  Her iki modelin özelliklerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

  Ekran_Resmi_2015-08-14_09_48_40

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN