Samsung, Galaxy Note 10 kamerasını S-Pen ile aynı karede paylaştı

0

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliği için hazırlıklarını sürdürüyor. Galaxy Note 10 lansman tarihi sonunda ortaya çıktı. Bu tarihle birlikte telefonu dair iki önemli detay da kendini gösterdi. Bunlardan biri Galaxy Note 10 kamerası oldu. Ayrıca, yayınlanan fotoğrafta telefonda kullanılacak olan S-Pen de kameraya eşlik ediyor.

Galaxy Note 10 kamerası ve S-Pen’den ünlem!

Galaxy Note 10 için uzun zamandır meraklı bekleyiş sürüyordu. Şirket sonunda beklenen açıklamayı yaptı. Note 10 kamerası ve S-Pen’in fotoğrafı ile birlikte lansman tarihi paylaşıldı. 7 Ağustos’un lansman tarihi olarak belirlendiği resmi duyuru videosunda kalem ve kameranın ünlem işaretini andırması da dikkat çekti. Bu ünlem işaretinin, telefonun kamera performansına yapılan iyileştirmelere işaret ettiği düşünülüyor.

Şimdiye kadar Note 10 kamerası ile ilgili çıkan bilgilere göre, telefonun dikey bir kamera kurulumuyla geleceğini biliyoruz. Ana kamerası 12 Megapiksel çözünürlüğünde olan telefonun, 16 Megapiksel çözünürlüğünde 123 derecelik bir açıya sahip geniş açı lensi ve 13 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto lensi bulunuyor. Geniş açılı lensi f/1.9 diyafram değerine sahip telefonun telefoto lensinin diyafram değeri ise f/2.4. Ayrıca ana kamera da f/1.5, f/1.8 ve f/2.5 değişken diyafram değerine sahip.

Tabii bu teknik detayların şimdilik söylenti düzeyinde olduğunu tekrar hatırlatalım. Telefon ile ilgili en kesin bilgileri 7 Ağustos’ta düzenlenecek olan Unpacked etkinliğinde alacağız.

Cevap bırakın