Samsung Galaxy Note 10 için beklenen gün geliyor

0

Bilindiği üzere Galaxy S10 için hazırlanan Android 10 beta programı, amacına ulaştı ve sonlandırıldı. Buradan hareketle Samsung, artık en son ve kararlı sürümlere geçiş yapmak istiyor. Bu bağlamda Samsung Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi de son aşamaya getirildi. Peki detaylar neler?

Samsung Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi

Samsung Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi

Geçen hafta Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modelleri için dördüncü Android 10 beta yazılımını yayımlayan başarılı şirket, kararlı Android 10 sürümünün bu yılın son günlerinde paylaşılacağını açıkladı. İlgili sürümün ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil.

Samsung’un forum işlerinde ve beta testlerinde görev alan “Galaxy3813” isimli bir kullanıcı, stabil yazılımın 25 Aralık 2019’dan önce geleceğini iddia etti. İddia sahibinin ortaya attığı tarih, Samsung tarafından doğrulanmadı. Buradan anlaşıldığı üzere 4. beta sürümü, “son durak”  olarak işlev görüyor.

Samsung Galaxy Note 10

Ayrıca Galaxy A serisinin de beta yazılımlar ile vakit geçirmeyeceğini belirten Samsung, bu serinin üyelerini doğrudan Android 10’un kararlı sürümü ile tanıştıracak. Bunun dışında Android 10 için kullanıcılara sunulan G97**XXU1ZSL4 etiketli güncelleme, yaklaşık 540 MB büyüklüğündeydi.

Galaxy 10 ile Galaxy 10 Plus modellerini performans konusunda oldukça yüksek seviyelere getiren bu güncelleme, artık One UI 2.0 sistemine ve kararlı Android 10 altyapısına entegre olmuş bir şekilde kullanıcılara hizmet verecek. Yeni yazılıma bütün kullanıcılar erişebilecek.  

Cevap bırakın