Samsung Galaxy Note 10 5G Desteği ile Geliyor

0

Yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy Note 10 5G desteği ile gelecek. İşte detaylar…

Samsung’un sonraki iddialı modeli Note 10, bu yaz tanıtılması planlanan akıllı telefonlar arasında. Sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Samsung Galaxy Note 10 ile ilgili yeni haberler de gelmeye devam ediyor. Yeni bilgiler ABD’li operatörlerden biri olan Verizon CEO’sundan geldi…

ABD’li operatörler yavaş yavaş 5G teknolojisini kullanıcılarına sunmaya başladı. Bunlardan biri de Verizon. Ünlü operatörün bizzat CEO’su tarafından yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy Note 10’un 5G desteği sunacağı ifade edildi. Verizon CEO’su Hans Vestberg tarafından yapılan açıklamada Samsung’un yeni Note modelinin 5G desteği ile geleceği belirtildi.

Diğer yandan Verizon CEO’su tarafından açıklanan haber, geçtiğimiz gün firmanın birinci çeyrek ekonomik rapor paylaşımında dile getirildi. Vestberg, Samsung’un yeni Note 10 modelinin Verizon’un 5G ağı içerisinde hizmet vereceğini açıkladı ve bunun ardından yeni akıllı modelin 5G desteği sunacağı anlaşılmış oldu.  Aslında bu durum birçok kullanıcı tarafından merak ediliyordu, ancak konu ile ilgili henüz Samsung cephesinden bir açıklama yapılmamıştı.

Suskunluğu bozan ise ABD’li operatörün CEO’su konumunda olan Hans Vestberg oldu. Ayrıca CEO, konuşmasında bir de LG modelinden bahsetti ve bu modelin de LG V50 ThinQ olduğu tahmin edildi.

Not: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın