Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiSamsung Galaxy Mega On göründü

  Samsung Galaxy Mega On göründü

  Samsung-Logo-2

  Samsung’un Galaxy Mega On model ismine sahip bir akıllı telefon tanıtacağı iddiaları geçtimiz haftalarda teknoloji gündemine yansımıştı. Cihazın çok yüksek donanım özelliklerine sahip olmayacağı, nispeten ekonomik bir modelin söz konusu olduğu da belirtilmişti. SM-G6000 model koduna sahip akıllı telefonun ön ve arka kısımlarının görüntüleri ilk kez ortaya çıktı. Böylelikle tasarımına dair detaylar da belirmiş oldu.

  Samsung Galaxy Mega On’un Çin’deki lisanslama kayıtlarında açığa çıkan görsellerinde oldukça ince ekran çerçevesi dikkat çeken en önemli unsur adeta. Oldukça zarif bir görüntü sağlayan bu ekran çerçeveleri, Samsung’un akıllı cihazlarının ön kısmındaki karakteristik üst ve alt kısımlar bir kenara bırakıldığında son derece yenilikçi bir görüntü durumunda.

  Neredeyse birkaç mm ölçülerindeki ekranın yan kısımları ile Android’li Galaxy Mega On, zarif ve sofistike bir tasarım farklılığı vaat ediyor. Cihazın diğer bölümleri ise klasik Galaxy Note ya da S serisi modellerinden derin izler taşıyor.

  Ekran_Resmi_2015-09-28_13_24_22

   Diğer özellikleri 

  Samsung’un en ince ekran çerçevesine sahip akıllı telefon modeli olma iddiası ile gelen cihazın beklenen teknoloji özellikleri arasında 5.5 inç HD ekran, Snapdragon 412 işlemci, 1,5 GB RAM, 8 GB dahili depolama, microSD desteği ve 3000mAh batarya öne çıkıyor. 13 megapiksel arka/5 megapiksel ön kamerayla geleceği belirtilen Galaxy Mega On’un çıkış tarihi ve fiyatına ilişkin bilgiler ise henüz netlik kazanmış değil. Samsung’un ilgili modeli bu yıl içinde duyurması bekleniyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN