Samsung Galaxy M51 performans testinde

0

Samsung fakrlı kullanıcılara hitap eden telefonlar üretmeye devam ediyor. Son zamanlarda kullanıcılardan Galaxy M serisi ile oldukça beğeni kazanan Samsung’un yeni telefonu Galaxy M51 performans testi ortaya çıktı. Performans testleri ile beraber Samsung telefonun bazı bilgileri de kullanıcıların bilgisine sunuldu.

Galaxy M51 testi ortaya çıktı

Galaxy M51 performans testi ortaya çıkarıldı. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere birçok kullanıcı tarafından beklenen model, Geekbench 5.1.1 testinde tek çekirdekte 545, çoklu çekirdek testinde ise 1775 aldığı görülüyor.

Telefonun ortaya çıkan testlerine bakılacak olursa belli başlı özellikler karşımıza çıkıyor. Telefon gücünü Snapdragon 665 işlemcisinden alıyor, bu işlemciye Adreno 612 grafik birimi eşlik ediyor. Bu işlemci X12 LTE modeme ev sahipliği yapıyor. Bilgilere bakıldığında telefonun 8 GB RAM’e sahip olacağı da gözüken bilgiler arasında.

Performans testleri ortaya çıkan telefon için daha fazla beklemeyeceğiz gibi gözüküyor. Yakın zamanda kullanıcıların karşısına Samsung’un, Galaxy M51 modelini en iyi şekilde çıkartacağı kesin.

Cevap bırakın