Samsung Galaxy M40 geliyor! İlk detaylar!

0

Samsung son günlerde birçok yeni akıllı telefon modeli tanıttı. Kısa bir süre önce tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy A80 ve Galaxy 20e modellerinin ardından Android Go ile çalışan uygun fiyatlı Galaxy A2 Core’un yolda olduğunu sizlere duyurmuştuk. Bu kez ise Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy M40 üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy M40 ortaya çıktı!

Galaxy J serisini sonlandırarak yoluna Galaxy A serisi ile devam etme kararı alan Samsung, özellikle Hindistan pazarında Galaxy M ailesine odaklanıyor. Fiyat performans oranı ile dikkat çeken bu cihazlar ülkemizde de yoğun ilgi görüyor. Gelin, şimdi sözü daha fazla uzatmadan Galaxy M40 hakkında ilk detaylara göz atalım.

Wi-Fi sertifikasını alması ile ortaya çıkan cihaz, SM-M405F model numarasına sahip. Android 9 Pie ile çalışan telefon, WiFi a / c standartlarını destekliyor. Galaxy M30 modelinde 6.4 inç büyüklüğünde bir ekran yer alıyor. Bu nedenle Galaxy A40’ın aynı veya daha büyük bir Super AMOLED ekrana ev sahipliği yapması bekleniyor.

İşlemci tarafında ise yine M30 ile benzer şekilde Exynos 7904’ün kullanılacağı düşünülüyor. Tabi, henüz cihazın özelliklerine dair bir sızıntı ortaya çıkmadığı için sadece tahminler üzerinden ilerleyebiliyoruz.

Cevap bırakın