Samsung Galaxy M32 göründü!

0

Orta segmentin iddialı modelleri arasında yer alması beklenen Samsung Galaxy M32, resmi olarak piyasaya sürülmek üzere…

Samsung’un orta segment akıllı telefon serisinin en yeni üyesi Samsung Galaxy M32, resmi olarak piyasaya sürülmek üzere. SM-M325FV model adıyla geleceği anlaşılan akıllı telefon, son olarak Geekbench testlerini de başarıyla tamamlamasıyla birlikte tamamen detaylandı ve teknik özellikleri belli oldu.

Geekbench sonuçlarından anlaşıldığı kadarıyla Galaxy M32, işletim sistemi versiyonu olarak Android 11 ile kutusundan çıkacak. İşlemci olarak Helio G80 kullanılacak cihazın 6 GB RAM’e sahip olacağı görülüyor.

Benchmark testlerinin ardından herhangi başka bir bilgiye rastlanmasa da DEKRA kayıtları 6000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olacağına işaret ediyor.

Galaxy A32 4G modeliyle benzer özelliklere sahip olması beklenen Galaxy M32 hakkındaki bilgiler bunlarla sınırlı. Yakın zamanda yeni bilgilerin ortaya çıkması muhtemel.

Galaxy M32’nin Galaxy A32 4G modeline yakın özellikler sunacağı kesin. Galaxy A32 4G, işlemci olarak Helio G80 kullanırken 6.4 inç ekranda Full HD+ çözünürlük sunuyor. Ayrıca AMOLED ekranı 90 Hz hıza sahip. Ekran içerisine gömülü şekilde entegre parmak izi tarayıcısı var, bataryası ise 5000 mAh kapasiteli.

Toplamda beş adet kamerası bulunan Galaxy A32 4G modelinin ön kamerası 20 megapiksel çözünürlük sunuyor. Arka kamerası 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 5 megapiksel makro kamera ve 5 megapiksellik derinlik sensöründen meydana geliyor.

Cevap bırakın