Samsung Galaxy M30s özellikleri sayesinde neler sunuyor?

0

M30 serisinin yeni üyesi M30s, bir süredir sessizliğini koruyordu. Bu hafta teknoloji gündeminde tekrar yer alan yeni modelin Google’dan Android sertifikası alması bekleniyor. Buna ek olarak teknik detayları belli olan Samsung Galaxy M30s, hangi özellikler ile donatıldı?

Samsung Galaxy M30s

Samsung Galaxy M30s özellikleri nasıl?

Galaxy M30s, Google’ın resmi servislerinden biri olan Android Enterprise Solutions Directory isimli arşivinde yer alıyor. Bu sayede ilgili internet sitesinde bulunan teknik detaylar, arama motoru firması tarafından resmen doğrulandı.

Verilen bilgilere göre Samsung Galaxy M30s, 6.4 inçlik bir ekran ile üretilecek ve 1080p çözünürlüğüne sahip olacak. Akıllı telefon, Android 9 işletim sistemini kullanacak ve iki depolama seçeneği ile gelecek: 64 GB ve 128 GB.

Samsung Galaxy M30s özellikleri

Dikkat çeken bir başka bilgi ise cihazın bir parmak izi tarayıcısı sayesinde kullanıcılarını koruyacak olması oldu. Samsung Galaxy M30s, uygun fiyat ve ortalama bir performans arayan müşteriler için gayet yeterli olacak. Samsung Galaxy M30s özellikleri hakkında bilinen diğer bilgiler neler?

Galaxy M30s’in 6000 mAh gücünde bir batarya kullanması bekleniyor. Bunun dışında henüz doğrulanmayan bir söylenti de yeni ürünün Exynos 9610’dan veya Exynos 9611’den gücünü alacağı ile ilgili. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen cihazın tahmini fiyatı 280 dolar.

Gelecek günlerde kendisi hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Ülkemizde de akıllı telefon satışlarında oldukça aktif olan Samsung, orta segment kullanıcıları için de çalışmalarına hız kesmeden ve istikrarlı bir şekilde devam ediyor.

Cevap bırakın