Samsung Galaxy M30 yüzleri güldürecek

0

Samsung’un giriş/orta seviye akıllı telefon modelleri ile tanınan Galaxy M ailesinin sonraki nesil üyeleri, birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor ve tanıtılması bekleniyor. Son bilgiler bekleyişin çok da uzun sürmeyeceği yönünde.

Samsung, eskiye göre daha yoğun şekilde giriş seviyesi modellerine yönelmiş durumda. Akıllı telefon pazarında fiyatların ciddi oranda artış göstermesi artık kullanıcıların başta giriş seviyesi, daha sonra ise orta segmentte yer alan modellere yönelmesine neden oluyor. Hal böyle olunca kullanıcıların beklediği giriş seviyesi modellerden birinin de Samsung Galaxy M serisi olduğunu söylemek mümkün. Bu konudaki sevindirici haber ise Galaxy M ailesinin 2019 Ocak ayında resmi olarak tanıtımının yapılacak olması…

Samsung Galaxy M ailesi şu an M10, M20 ve M30’dan oluşuyor. Teknoloji şirketinin bu seriyi devam ettireceği ve daha sonra da M40 ve M50 versiyonları ile kullanıcıları karşısına çıkacağı belirtiliyor.

Exynos 7885 ile gelecek…

Ayrıca Samsung Galaxy M ailesi içerisinde en dikkat çekici modelin, Exynos 7885 işlemcisi ve 4 GB RAM özellikleri ile Galaxy M30 olarak karşımıza çıkması bekleniyor. İlk olarak Android 8.1 Oreo ile gelecek olan modelin daha sonra Anroid Pie güncellemesi de alacağı kaydediliyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın