Samsung Galaxy M20 ekranı ortaya çıktı

0

Samsung Galaxy M20 ekranı, su damlası biçiminde çentikli tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte detaylar…

Samsung’un orta segment pazarında konumlandırmayı hedeflediği yeni Galaxy M serisi için, doğrulanmış yeni önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Pek yakında tanıtılacak olan Galaxy M serisinin üyelerinden bir tanesi olan Galaxy M20 için daha önce sızırılmış olan ekran tasarımı doğrulandı. Buna göre Samsung Galaxy M20 ekranı, su damlası biçiminde çentikli tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Samsung, özellikle Huawei, Xiaomi ve Oppo gibi Çin merkezli üreticilerin farklı bir seviyeye taşıdığı orta segment pazarında rekabet etmek için stratejik açıdan öneme sahip Galaxy M sersini hazırlamaya devam ediyor. Bu ailenin en fazla hakkında bilgiye sahip olduğumuz üyesi Galaxy M20, köşeleri kavislendirilmiş bir yapıya sahip olacak ve ekran üzerinde su damlası biçiminde bir çentikle karşımıza çıkacak. Bu durum, Samsung’un orta segment akıllı telefon ekosistemi için bir devrim olarak görülüyor.

Fiyatlandırma politikasında da rakipleri karşısında oldukça rekabetçi bir noktada olması beklenen Samsung Galaxy M20 ile beraber, orta segment atmosferinin değişmesi bekleniyor. Böylece firma, Galaxy J ve Galaxy On serilerini de Galaxy M serisiyle yenilemeyi amaçlıyor.

Şimdilik Galaxy M10 ve Galaxy M20 modelleri konuşulmasına rağmen, bu modellerden sonra piyasaya çıkması muhtemel bir Galaxy M30 modeli için de sızıntılar şimdiden gelmeye başladı.

İddialı özellikler…

Samsung Galaxy M20 modelinde IPS LCD tipi bir ekran beklenirken, Exynos 7885 işlemcisinden güç alacak cihazın 3 GB RAM + 32 GB depolama / 4 GB RAM + 64 GB depolama opsiyonlarından biriyle sunulması bekleniyor. Çift kameralı tasarımın tercih edildiği Galaxy M20 modelinde parmak izi okuma sensörü bulunacak ve 5000 mAh’lik batarya ile sunulacak.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın