Samsung Galaxy M12 için ortaya çıkan batarya bilgisi

0

Samsung her ne kadar amiral gemisi telefonlarına önem verse de giriş ve orta seviyesi telefonlarına da gereken önemi veriyor. Samsung Galaxy M12 telefonu için yeni bilgiler ortaya çıktı. Telefonun dev bir batarya kurulumuna ev sahipliği yapacağını müjdeleyebiliriz. İşte Galaxy M12 için ortaya çıkan bilgiler ve diğer bildiklerimiz:

Samsung Galaxy M12 dev bataryası ve bilinen özellikler:

Samsung’un giriş seviyesi telefonlarından birisi olacak Galaxy M12 modeli, 6.000 mAh kapasitesine sahip bataryasıyla dikkat çekecek. Telefonun FCC sertifikasıyla ortaya çıkan bazı özellikler de bulunuyor. Telefon arka kısımda dörtlü bir kamera kurulumuyla kullanıcıları karşılayacakken, telefonun genel mat tasarımına ek olarak alt kısımda parlak bir ‘Samsung’ logosu bizleri karşılayacak.

Telefonun ortaya çıkan diğer bilgileri arasında ekranın damla çentikli bir delik ile bizleri karşılaması ve bunun 8 Megapiksellik bir kamera olacağı bilgileri yer alıyor. LCD ekran üzerine kurulu olacak telefonun ekranında 6.55 inçlik HD Plus çözünürlük eşlik edecek.

Arka taraftaki kamera kurulumu ise; 13 Megapiksel+ 5 Megapiksel+ 2 Megapiksel+ 2 Megapiksel şeklinde olacak. Telefonun 3 GB RAM kapasitesinin olmasının yanında 6.000 mAh kapasiteli bir bataryaya ve bu bataryayı 15 W hızlı şarj ile doldurma desteği sunulacak.

Cevap bırakın