Samsung Galaxy J7+ göründü

0

Çift kameralı Samsung akıllı telefon modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Yakında piyasaya sunulması beklenen Samsung Galaxy J7+’ın çift arka kameraya sahip olacağıa işaret eden bazı bilgiler kamuoyuna yansıdı.

Tayland kaynaklı bilgi, cihazın 13 MP çözünürlük/ f/1.7 diyafram açıklığı ile 5 MP çözünürlük/ f/1.9 diyafram açıklığı ile gelecek kamera sistemine açıklık kazandırıyor. Tıpkı Galaxy Note 8’de olduğu gibi modelde özel bir portre modunun da olacağı kaydediliyor. Özetle iddialı bir kameraya sahip, nispeten daha düşük fiyatlı bir akıllı telefon yolda.

Diğer yandan söz konusu akıllı telefonun ön kamerasının 16 MP çözünürlükte fotoğraf çekimini mümkün kılacağı belirtiliyor. SoAn derece güçlü bir selfie kamerası.

Android’li akıllı telefonun Bixby özelliğine sahip olması ve sol kısmında buna yönelik özel bir tuşa sahip olacağı da ortaya çıkan teknik özellikler arasında. Ve donanımsal detaylar…

Samsung’un sonraki fiyat-performans modelinde 5.5 inçlik 1080p Super AMOLED ekran, çift SIM desteği, 8 çekirdekli işlemci (Exynos 7870 olasılığı yüksek), 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı öne çıkanlar arasında yer alacak. Ayrıca microSD desteğinin de olacağı belirtiliyor. Şimdilik bu özelliklere ilişkin Samsung tarafından herhangi bir doğrulama olmamakla birlikte bilgilerin yüksek bir doğruluk payına sahip olduğu ifade ediliyor. Fiyat bilgisi ve çıkış yapacağı tarih de henüz netlik kazanmış değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın