Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımSamsung Galaxy J3 duyuruldu! İşte detaylar...

  Samsung Galaxy J3 duyuruldu! İşte detaylar…

   

  Samsung Galaxy J3

  Samsung’un 2015 yılındaki üst seviye akıllı telefonlarının duyuruları tamamlandı; Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge+ gibi iddialı modeller de teknoloji raflarındaki yerlerini çoktan almış durumda. Ancak şirketin orta/alt segmente yönelik yeni akıllı telefon duyuruları devam ediyor. İşte bunlardan sonuncusu Galaxy J3 modeline dair…

  Kasım ayının ilk günlerinde gündeme gelen ve sertifikasyon kayıtları ile birlikte bazı özellikleri de daha resmi duyuru yapılmadan açığa çıkarılan Galaxy J3, Samsung’un Çin’de göründü.

  China Telecom web sitesinde listelenen akıllı telefon, SM-J3109 model kodu ile geliyor. Dört çekirdekli 1.2 GHz maksimum saat hızına ulaşabilen işlemciye sahip. 5 inçlik Super AMOLED ekranında 720p çözünürlük sunuluyor. 1,5 GB RAM, 8 GB dahili depolama kapasitesi ve microSD desteği ise diğer öne çıkan özellikleri arasında. Pil kapasitesi 2600 mAh seviyesinde.

  Samsung Galaxy J3

  Samsung Galaxy J3’te 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera bulunuyor. 138 gram ağırlığında ve 7.9 mm kalınlığında. Resmi bilgilerde işletim sistemi sürümü görünmüyor, ancak daha önceki sertifikasyon kayıtlarına göre cihaz, Android 5.1.1 Lollipop önyüklü geliyor. Yazılım tarafındaki diğer detaylara inildiğinde müzik, virüs tarama ve pil tasarrufu özellikleri sunan akıllı yönetim aracı da cihazla birlikte kullanıcısına sunuluyor.

  Samsung’un yeni akıllı telefonunun fiyat bilgisi paylaşılmış değil. Ayrıca Çin dışında Türkiye pazarında yer alıp almayacağı konusu yanıtı henüz netlik kazanmayan konular arasında. İlgili akıllı telefona dair global pazarlara yönelik stratejilerin kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN