Samsung Galaxy J3 (2018) detaylanıyor

0

Samsung’un popüler J serisinin 2018 yılında satışa sunulacak en yeni modellerinden J3’e dair bazı detaylar açıklık kazanmaya başlıyor. Resmi olmamakla birlikte Android işletim sistemli akıllı telefonun yeni bir çip setiyle geleceği bilgisi ve diğer olası özellikleri çeşitli şekillerde kamuoyuna yansımaya devam ediyor.

Samsung Galaxy J3 (2018) modeliyle ilgili olarak ortaya çıkan bir benchmark raporu, cihazın bazı teknik detaylarını gözler önüne seriyor. Buna göre cihaz, 5 inçlik 1280 x 750 piksellik ekran, Android 7.1.1 işletim sistemi versiyonu, 8 çekirdekli ve 1.5 GHz saat hızında çalışan işlemci, 16 GB dahili depolama alanı (9 GB boş alan) ve 2 GB RAM’e sahip olabilir. Artırılabilir hafıza özelliği de büyük teknik detayları arasında yer alacaktır.

İşlemci tarafında modelin henüz resmiyet kazanmayan Exynos 7885 ile geleceği iddiaları öne çıkıyor.

Akıllı telefon, kamera özellikleriyle de dikkat çekecek gibi görünüyor. 1080p video ve 8 MP ana kamera ile birlikte önde 5 MP kameranın bulunacağı anlaşılıyor. Cihazın ön kamerası da 1080p video kaydına olanak tanıyor.

Samsung Galaxy J serisinin 2018 yılı modellerinin tanıtımının önümüzdeki süreçte söz konusu olacağını belirtelim. Ancak benchmark sonuçlarıyla birlikte bir dizi resmi olmayan detayın ortaya çıkması dikkat çekici.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın