Samsung Galaxy Fold 2 kamerası ile öne çıkacak

0

2020 yılında piyasaya sürülecek olan yeni versiyonda Samsung Galaxy s11 ailesinde kullanılan kameraya benzer bir sistem yer alacak…

Katlanabilir telefonlar arasında en çok dikkat çeken Galaxy Fold’un yeni versiyonu hakkında detaylar netleşmeye devam ediyor. Galaxy Fold 2 katlanabilir telefonlar telefon modeli tasarımı ve fiyatı kadar kamera sistemi ile de dikkatleri çekmeyi başaracak.

2020 yılında piyasaya sürülecek olan yeni versiyonda Samsung Galaxy s11 ailesinde kullanılan kameraya benzer bir sistem yer alacak. Bloomberg’te paylaşılan bilgilere göre cihaz, dikey katlanabilir tasarımı ile Motorola Razr gibi bir tasarıma sahip olacak.

İddialı kamera sistemi…

Samsung Galaxy Fold 2 kamerası ile iddialı olacak… Katlanabilir telefonlarda tasarım özellikleri ön planda olurken yeni Fold 2’nin kamera sistemi amiral gemisi modelleri aratmayacak. Samsung’un yeni nesil 108 megapiksel sensörlü kamerasının yer alacağı modelde ayrıca telefoto kamera sayesinde 5x optik zoom seviyesinde çıkış yapılabilecek.

Katlanabilir telefon modelleri arasında güçlü performansı ile Motorola Razr’ı geride bırakabilecek olan Galaxy Fold 2’nin 2020’nin en iyi katlanabilir modeli olması bekleniyor.

Özellikleri belli olmaya devam eden Galaxy Fold 2 fiyatının ise 850 dolar olması bekleniyor.

Katlanabilir telefonlar arasında en uygun fiyata satılacak olan Fold 2 bu yönüyle rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.

Cevap bırakın