Samsung Galaxy C5 metal gövde ile gelebilir

0

Ekran Resmi 2016-05-05 22.59.09

Teknoloji markası Samsung’un önümüzdeki dönemde tanıtılması beklenen akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy C5’in tasarımına ışık tutan bazı görüntüler ve beraberindeki detaylar basına yansıdı. Yukarıda ve haberin devamında yer alan görseller, cihazın metal gövdeye geleceğine işaret etti.

Kore merkezli tüketici elektroniği şirketinin iddialı bir tasarımla gelecek gibi görünen modelinde anten çizgileri, büyük arka kamera alanı ve kenarları yuvarlatılmış hatlar dikkat çekiyor. İlgili cihaza dair beklenen teknoloji detayları ise şu şekilde…

Ekran Resmi 2016-05-05 22.59.14

İddialı özelliklerle gelecek

Galaxy C5’in 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemci ile geleceği belirtiliyor. Adreno 406 GPU ile desteklenecek donanım yapısında 4 GB RAM ve yazılım tarafında da Android 6.0.1 Marshmallow öne çıkacak. Ekranının 5.2 inç olacağı görülen akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında ise henüz net bilgiler bulunmuyor. Öte yandan modelin orta-üst segment bir fiyat etiketi ile geleceği tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy C7 de yolda

Galaxy C5’e ek olarak Samsung’un daha güçlü bir model olarak Galaxy C7’yi de hazırladığı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Bununla birlikte her iki modelin de sadece Çin pazarında tüketicilerle buluşma olasılığı üzerinde duruluyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın