Samsung Galaxy Buds Pro’nun detayları ortaya çıktı

0

Samsung Galaxy Buds Pro’nun önümüzdeki ay Galaxy S21 serisi ile birlikte resmiyet kazanması bekleniyor.

Samsung, yeni kablosuz kulaklıkları hakkında henüz hiçbir şey açıklamadı, ancak temel özellikleri birkaç gün önce sızdırıldı. Ayrıca Buds Pro’nun Avrupa fiyatını da öğrendik. Son olarak da bir Twitter kullanıcısı tarafından yayınlanan promosyon materyalleri, Galaxy Buds Pro’nun ABD’deki fiyatlandırmasına işaret ediyor.

Görüntüler ayrıca bize her bir kablosuz kulaklığın 2 yönlü hoparlörle geleceğini ve yerleşik üç mikrofona sahip olacağını kanıtlıyor. Buds Pro, suya dayanıklı yani IPX7 dereceli olacak ve gürültü engelleme özelliğini de sunacak.

Sızan görüntüler Buds Pro’nun pil boyutunu ise göstermiyor, ancak kulaklıkların tek başına sekiz saatlik çalma süresi ve 4,5 saatlik konuşma süresi sunacağı yönünde iddialar var. Şarj kutusu ile birleştirildiğinde, sırasıyla toplam 15-28 saat konuşma ve oyun süresi elde edilebilir gibi.

Galaxy Buds Pro, 11 mm’lik bir woofer ve 6.5 mm’lik bir tweeter ile gelebilir. Kulaklıklarda Ortam Sesi, Konuşma Modu ve Uzamsal Ses gibi özellikler mevcut. Bazı reklam görselleri ayrıca yeni bir Galaxy Buds aksesuarından da bahsediyor, ancak olası aygıtın tam olarak ne yapacağı belli değil.

Galaxy Buds Pro piyasaya sürüldüğünde gümüş, mor ve siyah renklerde gelecek, ancak Samsung daha fazla renk seçeneği sunabilir.

Cevap bırakın