Samsung Galaxy Buds 2 hakkında yeni detayları ortaya çıktı

0

11 Haziran’da gerçekleşmesi artık kesinleşen Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinde tanıtılması beklenen Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Galaxy Buds 2 özellikleri belli oluyor

GitHub’da bir geliştirici olan Tim Schneeberger , Güney Koreli devin güncelleme sunucularında yaklaşan Samsung Galaxy Buds 2 için tamamlayıcı uygulamanın beta sürümünü buldu. Kulaklıklar, son zamanlarda çeşitli sızıntıları konusu olmuştu.

Daha önceki raporlara göre Buds 2, ilk Buds modelinden tasarımsal benzerlik taşıyarak yeşil, beyaz, siyah ve mor renklerine sahip olacak. Aynı zamanda sarı renkte de geleceği ortaya çıkan render görüntülerine göre tahmin ediliyor.
Ortaya çıkarılan uygulama ayrıca, yakın tarihli bir raporda da belirtildiği gibi, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacakAyrıca her kulaklığın 61 mAh pil kapasitesine ve kulaklık kutusunun ise 472 mAh kapasiteye sahip olacağı da ortaya çıktı. Bir önceki Buds modelinde kulaklıklar 58 mAh , kulaklık kutusu ise 252 mAh kapasiteye sahipti.
Kulaklığı ortaya çıkaranlar, Buds Pro ile bir karşılaştırma yaptı ve gelmesi beklenen modelin dıştan çift dokunuşlu ses kontrollerine sahip olmadığını aktardı. Galaxy Buds 2 hakkındaki tüm resmi bilgileri kısa bir sürede göreceğiz.

Cevap bırakın