Samsung Galaxy A90 yeni sızıntılarla heyecanlandırdı

0

Bu yılın başından itibaren pek çok spekülasyona maruz kalan Samsung Galaxy A90, yeni sızıntıları ile bekleyenleri heyecanlandırmayı başardı.

Samsung Galaxy A90 yeni sızıntılarla heyecanlandırdı!

Son sızıntılara göre Galaxy A90 olarak beklenilen model, SM-A90X kod numarasıyla ortaya çıktı. Galaxy R serisi altında piyasaya sunulması beklenen model, Samsung açısından bazı önemli yenilikleri de içinde barındıracak.

Samsung Galaxy A90

SM-A90X numaralı modelin orta sınıfta 5G desteği sunan ilk modellerden birisi olması bekleniyor. 5G teknolojisinin pek çok yerde yavaş yavaş kullanıma sunulmasıyla birlikte, üreticiler de yeni modellerine bu teknolojiyi entegre etmeye başladı.

Bununla birlikte Galaxy R serisinde farklı bir modelin daha bulunması bekleniyor. Ancak her iki modelde de üçlü kamera kurulumu ve büyük ekran ortak olarak bulunacak. İçlerinden en az birisinin 5G desteğine ve dikkat çekecek bir kamera özelliğine sahip olması da beklenen detaylar arasında bulunuyor.

A90 modeliyle ilgili en dikkat çekici özelliklerden birisi ise 45W şarj desteği yönünde. Şirketin şu an için sunduğu en yüksek desteğin 25W olduğunu düşünürsek, hemen hemen iki kat bir artış göreceğimizi düşünebiliriz. Galaxy Note 10 Pro modelinde de benzer şekilde 45W desteğinin görülmesi bekleniyor.

 

Cevap bırakın