Samsung Galaxy A9 Star göründü

0

Galaxy A9 Star özellikleri, kısa videosu ve diğer detayları ile resmi tanıtımı öncesinde artık birçok yönüyle bilinen bir akıllı telefon. İşte detaylar…

Samsung’un yeni Galaxy A8 modelinin ardından tanıtımı beklenen bir diğer model de Galaxy A9 Star. Mütevazı bir fiyat etiketiyle geleceği düşünülen Android işletim sistemli akıllı telefona dair detaylar ise resmi tanıtımı öncesinde ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez de cihazın videosu göründü…

Haberin devamında izleyebileceğiniz videoda Galaxy A9 Star, Samsung’un son dönem akıllı telefon modellerinden aşina olunan tasarım çizgisini yansıtıyor. Öte yandan büyük ekranı dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy A9 Star özellikleri arasında 2200 x 1800 piksellik, 6.3 inç Super AMOLED ekran öne çıkıyor. Son derece yetenekli bir ekran formu sunacağı görülen akıllı telefonda ayrıca 3.700 mAh pil, 24 MP + 16 MP çift arka kamera ve 16 MP ön kamera ve yazılım tarafında da Android 8.0 Oreo’nun önyüklü olacağı kaydediliyor. Modelin işlemcisi ise henüz herhangi bir detayın gündeme gelmediği konulardan, ancak modelin orta segmente işaret eden donanımla potansiyel kullanıcılarına merhaba diyeceğini belirtelim.

Öte yandan Samsung’un söz konusu akıllı telefon modelini ilk etapta Çin pazarındaki potansiyel kullanıcılarla buluşturacağı bilgisi de gündemde. Devamında diğer ülkelerde de satışa sunulup sunulmayacağı netlik kazanmamış konu başlıkları arasında.

Cevap bırakın