Samsung Galaxy A72 hakkında yeni iddialar var!

0

Samsung, Galaxy A serisi ile ülkemizde birçok kişiden övgü almayı başardı. A serisindeki modellerin bu başarısı, yeni modellere de devam edebilir. Samsung Galaxy A serisinin yeni telefonu Galaxy A72 özellikleri hakkında sıkı bir çalışma içerisinde.

Galaxy A72 özellikleri oldukça iddialı!

Samsung, Galaxy A serisindeki telefonlar ile daha çok konuşulacak gibi duruyor. Zira Galaxy A72 hakkında ortaya atılan iddialar, birçok kullanıcıyı şimdiden heyecanlandırmış durumda. Güney Koreli bir yayın tarafından ortaya atılan iddialara göre Samsung’un Galaxy A72 üzerinde çalışmaya çoktan başladı. Yapılan çalışmalar ile beraber, Samsung’un arka tarafta beş kameralı ilk akıllı telefonu Galaxy A72 olabilir.

Ortaya atılan iddialar sadece kamera sayısı ile sınırlı değil. İddialara göre bu 5 kameradan ana kamera 64 Megapiksel, ultra geniş kamera 12 Megapiksel , telefoto kamera 3x yakınlaştırma imkanı ile beraber 8 Megapiksel , makro kamera 5 Megapiksel ve 5 Megapiksel de bokeh kamera olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Ön tarafta ise cihazın 32 Megapiksellik bir ön kamerasına sahip olması da ihtimallerin dahilinde. Samsung’un oldukça iddialı olduğu bu model üzerinde çalışmalar devam ederken, tahminlere göre bu modeli görmemiz için uzun bir süre kalmadı.

Cevap bırakın