Samsung Galaxy A70 duyuruldu

0

Yeni Samsung Galaxy A 70, 6.7 inçlik süper AMOLED ekranı ve arka kısmındaki 32 megapiksellik çift kamerası ile birlikte güçlü bir Android telefon vaat ediyor. 

Akıllı telefon modellerinde seçenek yelpazesi aralıksız şekilde genişlemeye devam ediyor. Bu noktada, son dönemin iddialı yeni Android işletim sistemli akıllı telefon modellerinden biri ise şüphesiz Samsung Galaxy A70 oldu. Kısa süre önce lanse edilen Samsung Galaxy A70 özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekecek gibi görünüyor…

Akıllı telefon endüstrisinin önde gelen üreticilerinden Samsung, orta üst segment şeklinde konumlanan Galaxy A serisi modellerini iddialı özelliklerle güncelleyerek dikkat çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda duyurulan yeni Galaxy A 70, 6.7 inçlik süper AMOLED ekranı, arka kısmında 32 megapiksellik çift kamerası, çentikli ekran tasarımı ve ön kısmında bulunan yetenekli kamerası ile birlikte güçlü bir Android telefon vaat ediyor.

Çarpıcı pil kapasitesi

Yüz algılama özelliğine sahip olan akıllı telefonda, ayrıca ekrana gömülü halde parmak izi okuyucusu da mevcut. Şık ve sofistike tasarımıyla öne çıkan modelin pil kapasitesi de oldukça iyi; 4500 mAh pil kapasitesi ile gelen cihazda 25 watt hızlı şarj desteği de bulunuyor.
6-8 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve microSD desteği de diğer teknik detayları arasında yer alıyor.
Samsung Galaxy A70 fiyatı ve satışa sunulacağı tarih ise henüz bilinmiyor.
Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın