İddia: Galaxy A5 (2018) ve A7 (2018) bu özelliklerle gelecek!

0

Teknoloji şirketi Samsung’un 2017’deki hemen hemen tüm iddialı modellerinin görücüye çıktığını belirtmek mümkün. En son Galaxy Note 8’le inovasyon anlamında gelinen noktayı gözler önüne seren öncü markanın sonraki yıl planları da merakla beklenmeye başlandı. Bu noktada her sene tanıtılan Galaxy A serisinin özelliklerinin en çok üzerinden durulan spekülatif konulardan biri olacağına da şüphe yok. Lanse edilmesine uzun bir süre olmasına karşın serinin 2018 yılı ayağına ilişkin bazı spekülasyonlar internette yer almaya başladı.

Galaxy A5 (2018) özellikleri ile muhtemelen sonraki yılın öne çıkan Android işletim sistemli ve mütevazı fiyatlı modellerinden biri olacak. Ortaya çıkan bazı görsellere göre ise cihazın arka yüzünde kamera modülünün altında bir parmak izi okuyucusu bulunacak. Aynı formun A7 modelinde de yer alması olası. Öte yandan söz konusu parmak izi sensörünün son derece küçük boyutlara sahip olacağı iddiası söz konusu.

Ek olarak bir de Bixby düğmesine sahip olmasının yüksek bir ihtimal olduğuna işaret ediliyor. Son olarak cihazın –olası- görselleri, ekranının da çok ince bir çerçeveye sahip olacağını gösteriyor.

Elbette tüm bu detayların henüz birer iddiadan ibaret olduğunu unutmamak gerek. Samsung tarafından konuya ilişkin herhangi bir açıklama veya doğrulama da gelmiş değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın