Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidSamsung, Türkiye’de popüler F/P telefonuna One UI 6.1 veriyor!

  Samsung, Türkiye’de popüler F/P telefonuna One UI 6.1 veriyor!

  Samsung, One UI 6.1 güncellemesini orta sınıf telefonlarına dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde A53 için yayınlanan One UI 6.1 güncellemesi şimdi de Galaxy A33 çıkış yaptı. Avrupa’daki modellere yayınlanan güncelleme, One UI arayüzünde iyileştirme ve performans artışı vadediyor.

  Galaxy A33 kısa bir süre önce Android 14 yükseltmesine kavuşmuştu. One UI 6.1 ise son Android sürümünün üzerine ek yenilikler getiriyor. Ancak Samsung’un One UI 6.1 ile birlikte Galaxy AI vermediğinin altını çizmek gerekiyor.

  Galaxy A33 one ui 6.1

  Galaxy A33 güncellemesiyle birlikte Nisan 2024 güvenlik paketinin de sunulduğunu belirtelim. Güncelleme, Avrupa’daki cihazlara A336BXXU8EXDC yapı numarasıyla geliyor. Önümüzdeki günlerde ülkemize de dağıtılacağını söylemek mümkün.

  Galaxy A33 5G, 6,4 inç FHD+ 90 Hz Super AMOLED ekran ile geliyor. Cihaz gücünü yeni Exynos 1280 işlemciden alıyor ve normalde 6 GB – 8 GB RAM + 128 GB – 256 GB depolama taşıyor. 13 Megapiksel selfie kamerası olan telefonun arkasında 48 Megapiksel ana kamera OIS + 8 Megapiksel ultra geniş açı + 5 Megapiksel makro + 2 Megapiksel portre kameraları bir araya geliyor.

  Yakında Türkiye de dahil olmak üzere diğer bölgelere gelmesi beklenen Galaxy A33 One UI 6.1 güncellemesi, birçok yenilik barındırıyor. Bunlar arasında gelişmiş görüntü kırpma, daha fazla kilit ekranı widget’ı ve Relumino çerçeve modu dikkat çekiyor.

  Peki ya siz Galaxy One UI 6.1 güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN