Samsung Galaxy A32 5G’nin tasarımı ortaya çıktı

0

Samsung yalnızca amiral gemisi değil aynı zamanda giriş seviyesi ve orta segment grubunda yer alan telefonlarını bir bir tanıtıyor. Orta segmentte yerini alacak olan Samsung Galaxy A32 5G için tasarımın gözler önüne serildiği görseller ortaya çıktı. Telefonun en büyük farklılığı arka tarafta konumlandırılan kamera dizilimi oluyor. İşte telefon hakkında elimizdeki son bilgiler:

Samsung Galaxy A32 5G tasarımı ve özellikleri

Roland Quandt tarafından sızdırılan Samsung imzalı yeni telefonun tasarımı, aslında bir yerlerden tanıdık geliyor. Arka kamera kurulumunun sızdırılmasıyla eleştirilen Samsung Galaxy S21 serisine gönderme yapan A32 5G kamera kurulumu S21 serisinin aksine çerçesiz bir kurulumla karşımıza çıkıyor. Farklı bir görünüm kazanmış olan A32 5G modelinin özellikleri arasında ise beklenen bazı detaylar bulunuyor.

Samsung Galaxy A32 5G-00

Telefonda damla çentiğe yer veriliyor ve 6.5 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Normalde alışık olmadığımız çerçevesiz bir tasarımla gördüğümüz telefonun kamera tarafında megapikseller değerler yer almıyor olsa da, ana kameranın, ultra geniş açılı bir kameranın, makro kameranın ve derinlik sensörünün yer alacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy A32 5G-00

Bu modelin orta segmentte yer alan telefonlarda tercih edilen MediaTek Dimensity 720 ile tanıtılacağı aktarılıyor. Telefonda 2021 yılında daha çok modelde göreceğimiz 5G bağlantı özelliği de yer alıyor. Uygun fiyatlı 5G telefonlar arasında yer alması beklenen bu telefonun yanında bir de Galaxy F12 adlı bir modelin de tanıtılması bekleniyor. Telefonun yakın zaman içinde tanıtılacağı söyleniyor.

Cevap bırakın