Samsung Galaxy A21s tanıtıldı!

0

Samsung’un en sevilen serilerinden bir tanesi olan A serisi için yen bir model bugün karşımıza çıktı. Giriş seviyesinde bir telefon isteyen kullanıcılar için alternatif olacak olan Samsung Galaxy A21s modeli özellikleri neler gelin yakından bakalım.

Samsung Galaxy A21s modeli özellikleri

Samsung Galaxy A21s modeli tanıtıldı ve özellikleri ortaya çıktı. Telefon klasikleşmiş Galaxy A tasarımına benzer hoş bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. 6.5 inç büyüklüğünde IPS LCD bir ekrana sahip olan telefonun ekran çözünürlüğü 720X1600 piksel olarak karşımıza çıkıyor. Telefon Exynos 850 işlemcisinden güç alırken, 64 GB depolama alanına sahip versiyonunda kullanıcılara 3 GB RAM seçeneği sunuluyor.

Cihazın arka tarafında 4 farklı kamera kendisine yer buluyor. 48 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera f/2.0 diyaframa sahipken geriye kalan kameralardan geniş açılı kamera 8 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyaframa sahip. Geriye kalan 2 kameradan ise makro kamera  2 Megapiksel çözünürlüğünde, derinlik algılayıcı kamera da 2 Megapiksel çözünürlüğünde karşımıza çıkıyor. Yeni tanıtılan telefonun ön tarafında ise 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip bir kamera yer alıyor.

Telefon Galaxy A serilerinde görmeye alışkan olduğumuz ekran altı parmak izi okuma teknolojisi yerine arka tarafında bulunan parmak izi okuyucu kısmına sahip. Yerleşik kamera uygulaması üzerinden Instagram ve YouTube gibi sosyal ağlarda canlı yayın yapma imkanı sunan telefonun batarya büyüklüğü de kullanıcıları mutlu edecek. Galaxy A21s, 5.000 mAh büyüklüğünde bir batarya ile sahibine tüm gün süren bir kullanım deneyimi vaat ediyor.

Cevap bırakın