Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiSamsung Galaxy A (2016) Serisi Media Markt’ta satışta

  Samsung Galaxy A (2016) Serisi Media Markt’ta satışta

  galaxy-a7

  Galaxy A (2016) serisi sunduğu eşsiz tarzı, üstün performans ve kullanıcıların kendilerini mükemmel bir şekilde ifade etmesini sağlayan gelişmiş özellikleri ile Media Markt’taki yerini aldı. Galaxy A (2016), tüketicilere kendilerini üç farklı ekran boyutu seçeneği ile etkili bir şekilde ifade etme fırsatı sunuyor:

     5,5 inç A7

     5,2 inç A5

     4,7 inç A3

  Galaxy A (2016) serisinde tüketici geri bildirimlerini önceki Galaxy A modelleri geliştirilmek üzere kullanıldı. Böylece şık tasarım ve günlük yaşama uygun üstün performans bir araya gelerek Türkiye’deki tüketicilere iyi düşünülmüş, etkili iyileştirmeler sunuldu. Ayrıca Türkiye’deki kullanıcıların merakla beklediği 4.5G teknolojisine uyumlu Samsung akıllı telefon ürün portföyü de genişletildi.

  Yeni Galaxy A serisi modelleri, hem parlak hem de net fotoğraf ve videolar için gelişmiş bir kamera sistemi ile dikkat çekiyor. Bu gelişmiş sistem, fotoğraflarda bulanıklığı önlemek için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisini ve karanlık ortamlarda en iyi fotoğraflar için hem ön hem de arkada F1.9 lens barındırıyor.

  Hızlı şarj özelliği 

  Özellikle sosyal medyada çokça vakit geçiren kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Galaxy A (2016) serisini sunduğu “Hızlı Şarj” özelliğiyle her zamankinden daha kısa sürede şarj etmek mümkün. Bu özellik sayesinde pili; 30 dakikada %50, 100 dakikadan kısa süre içinde ise %100 dolu hale getirilebiliyor. galaxy-a5

  4.5G uyumlu

  İnternet kullanımı ve veri indirme hızında gözle görülür bir fark yaratan 4.5G teknolojisini sunan Galaxy A (2016) serisi ile kullanıcılar videoları takılmadan izleyebilecek, sosyal medyada dilediklerince paylaşım yapabilecekler. İndirmek istedikleri uygulama ve verilere 4 kat daha hızlı bir şekilde sahip olabilecekler.

  5,5 inç Samsung Galaxy A7 (2016) modelini online alışveriş ile satın almak için buraya tıklayınız.

  5,2 inç Samsung Galaxy A5 (2016) modelini online alışveriş ile satın almak için buraya tıklayınız.

  4,7 inç Samsung Galaxy A3 (2016) modelini online alışveriş ile satın almak için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN