Samsung Frame TV yenilendi

0

Samsung, tasarım odaklı Frame TV modelini yeniliyor. Türkiye’de de satışa sunulacağı kaydedilen yenilenmiş model, yazılımsal olarak birçok farklı açıdan geliştirildi. İşte detaylar…

Frame’in tablo benzeri çarpıcı tasarımında artık dinamik arka plan kullanılabilecek. Öncekinde olduğu gibi 4K çözünürlük sunacak olan modelde HDR tarafında ise güncelleme söz konusu, HDR10+ özelliği ile gelecek, öncülünde HDR Pro desteği mevcuttu. Böylelikle daha parlak ve canlı renklere sahip olacağı belirtilen yeni Samsung Frame, akıllı özellikleriye de dikkat çekiyor.

Akıllı özellikleri ile dikkat çekiyor

TV’den telefona şifresiz olarak hesap bilgilerinin aktarılabilmesi, Bixby desteği bu alanda öne çıkan yenilikler arasında. Bixby ile yeni Frame’de akıllı ev ürünleri ile entegrasyon mümkün hale geliyor. TV ile akıllı ev ürünlerinin yönetimi sağlanabiliyor bir diğer deyişle.

Ekranı için dijital tablolar

TV için dinamik arka planlar satın alınması için bir abonelik sistemi sunuluyor. Samsung Art Store adı verilen mağaza üzerinden 4,99 dolar/aylık fiyatla TV için çarpıcı tabloları dijital olarak satın alabiliyor, ekranınızda kullanabiliyorsunuz. İlginç bir deneyim olduğuna şüphe yok.

Samsung’un yeni TV’si 55 ve 65 inç olmak üzere iki alternatifle potansiyel kullanıcılarıyla buluşmaya başlıyor. Türkiye fiyatlarının 7.999 TL’den başladığını da belirtelim.

  • MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun TV modellerini yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın