Samsung Family Hub Buzdolabı yılsonunda Türkiye’de

0

1472805697_European_edition_of_Family_Hub_Black_2__1_

Samsung, Almanya’nın Berlin şehrindeki teknoloji fuarı IFA 2016 kapsamında Avrupa için yeniden tasarlandığı bildirilen Family Hub buzdolabının yılsonunda Türkiye pazarına sunulacağı açıkladı. Family Hub buzdolabında, Türkiye’deki tüketicilerin de tercih ettiği gibi soğutucu üstte, dondurucu aşağıda yer alıyor. Buzdolabı iki kapılı buzdolabında soğutucu ve dondurucuyu iki farklı evaporatör ile ayrı ayrı soğutan ve sıcaklık ile nemi yiyecekler için ideal seviyelerde tutan özel Twin Cooling Plus teknolojisi bulunuyor. Twin Cooling Plus ve Precise Chef Cooling birlikte soğutucu ve dondurucu arasında kokuları birbirine karıştırmadan sabit ideal ısıda tutularak muhafaza edilebiliyor.

Bu modern teknolojiyle zenginleştirilmiş buzdolabında iç kısımda üç adet kamera bulunuyor; böylelikle mobil uygulama üzerinden kullanıcılar, nelerin eksik olduğunu uzaktan görebiliyorlar. . Aynı zamanda Family Hub sahipleri, son kullanma tarihlerini girerek yiyeceklerinin kaç gün daha dayanacağını da takip edebiliyor.

1472805695_European_edition_of_Family_Hub_Silver_3

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Müdürü Mert Gürsoy, “Samsung’un yüzde 55 pazar payı ile Türkiye’de lider olduğu üst seviye 4 kapılı buzdolabı pazarının tüketicilerin ilgisiyle hızla büyüdüğünü gözlemliyoruz. Bu doğrultuda yepyeni bir deneyim sunacak Family Hub buzdolabını bu yılın sonunda Avrupa’nın önemli pazarları ile aynı anda Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Cevap bırakın