Samsung, elektrikli ev aletleri pazarına yeni bir soluk getiriyor

0

Samsung’un IFA Fuarı’nda tanıttığı, en gelişmiş teknolojilerin modern tasarımla buluştuğu yeni elektrikli ev aletleri, yaşam alanlarını daha sağlıklı ve daha verimli hale getiriyor.

Tüketicilerin elektrikli ev aletlerinde dinamik performans aramasını göz önünde bulunduran Samsung, geliştirdiği 3 yeni ürününün tanıtımını IFA Fuarı’nda gerçekleştirdi. Kullanıcıların günlük deneyimlerini kolaylaştırmak için olağanüstü işlevsellik ve benzersiz tasarımlara sahip POWERstick Jet elektrikli süpürge, AirDresser giysi temizleyici ve Cube hava temizleyici Samsung standında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Toz partiküllerini %99,999 oranında yakalıyor

POWERstick Jet elektrikli süpürge, güçlü emiş kabiliyeti sayesinde oyunun kurallarını yeniden yazıyor. 200W’a[1] kadar sektör lideri emiş gücü üretmek için Samsung’un Dijital Inverter Motoru ile Jet Cyclone Sistemi’ni kullanan POWERstick Jet, daha güçlü temizlik sağlarken tüketicilere de maksimum kolaylık sunuyor.

Giysileri temizlemenin yeni yolu

Giysi bakımında yeni bir dönem başlatan AirDresser, güçlü hava ve buhar püskürterek giysileri ilk günkü gibi koruyor ve mikroplardan arındırıyor. AirDresser giysi temizleyici, Jet Hava sistemi ve Havalı Askıları ile kumaşın derinlerine işlemiş tozları bile çıkarmak için güçlü hava püskürtüyor.

Yaşam alanlarında temiz hava

Tüketiciler, çevrenin sağlıklarını nasıl etkilediğine giderek daha fazla ilgi gösteriyor ve evde bir hava temizleyicisine sahip olmanın faydalarını merak ediyorlar. Samsung’un lanse ettiği ilk hava temizleyici modeli olan ve dünyanın ilk Wind-Free (rüzgarsız) hava temizleme sistemini içeren Cube AX9500 hava temizleyici, tüketicilerin yaşam alanlarında temiz havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor.

Cevap bırakın