Samsung’dan üç modele güncelleme!

0

Güncellemeler denince bir zamanların en tepki çeken şirketlerinden Samsung, son yılarda kesinlikle bu algıları yenmeyi başardı.

Aylık güvenlik yamalarını bazen Google’dan bile erken sunan üretici, kesinlikle güncelleme tarafında iyi bir ilerleme kaydetti. Koreli üretici henüz geçtiğimiz ay başlamadan kullanıcılara Eylül güvenlik yamasını dağıtırken, şimdi ise şaşırtıcı bir şekilde Ekim ayının güvenlik güncellemelerini dağıtmaya başladı.

Galaxy S21 serisi, Ekim 2021 güvenlik yamasını alan ilk telefon oldu

Önümüzdeki aya geçmemize henüz birkaç gün kaldı. Ancak Samsung, 2021 Ekim yamasını Galaxy S21 serisi başta olmak üzere piyasaya sürmeye başladı. Ekim 2021 güvenlik yaması; Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra kullanıcıları için şu anda Avrupa ve Asya’daki kullanıcılara OTA yoluyla ulaşmaya başladı.

284 MB boyutunda olan bu güncelleme, cihazlar için  kararlılık sorunlarını da gideren kapsamlı bir değişiklik günlüğüne sahip. Şu anda Avrupa ve Asya’daki kullanıcılara sunulan güncelleme, önümüzdeki haftadan itibaren S20 ve Note 20 serisi içinde dağıtıma çıkacaktır.

Eğer sizlerde Avrupa ya da Asya ülkesindeyseniz ve Galaxy S21 serisi kullanıyorsanız; Ayarlar > Yazılım güncellemesine giderek son sürümü cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Samsung, Android 12’yi temel alan One UI 4 içinde yine beta alımlarına devam ediyor. Bu programa katılmak içinde S21 serisi modellerinize Samsung Members uygulamasını kullanarak Android 12 testlerine katılabilirsiniz. Ancak güncellemeler beta olduğu için hataların olması da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Samsung telefonlarda mutlaka bilmeniz gereken gizli kodlar!

Cevap bırakın