Samsung ‘eğitim fırsatları’ 30 Eylül’e kadar MediaMarkt’ta!

0

Samsung, yeni eğitim öğretim döneminde öğrenciler için seçili akıllı telefon veya tablet alımlarında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Yeni eğitim – öğretim dönemi ile birlikte eğitim hayatlarını kolaylaştıracak tablet ve akılı telefonlar da okula dönen öğrencilerin alışveriş listelerine ekleniyor. Öğrencilerin içeriklerden faydalanırken aynı zamanda gerçek kalem hissiyatıyla not tutmalarına yardımcı olan kalem destekli teknolojik ürünler eğitimde önemli bir yol arkadaşı olarak dikkat çekiyor.

Teknolojinin lider markalarından Samsung da okula dönmeye hazırlanan öğrenciler için cazip fırsatlarla dolu çifte kampanyasını başlattı. Microsoft ile iş birliği ile düzenlenen ilk kampanya kapsamında kalemli tablet ve telefon alanlara, yanında bir yıllık ücretsiz Microsoft 365 Bireysel hediye edilecek. Öğrenciler bu hediye ile sadece Microsoft 365 içerisindeki Word, Excel, PowerPoint gibi premium Office uygulamalarından faydalanmakla kalmayacak aynı zamanda 1 TB OneDrive bulut depolama alanını da kullanabilecek.

Fırsatlar 30 Eylül’e kadar MediaMarkt’ta!

25 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında Mediamarkt online ve fiziksel mağazalarında geçerli olacak kampanyaya dâhil tablet ve akıllı telefon modelleri şöyle: Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+, Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy S21 Ultra, Galaxy N20 Ultra, Galaxy N20.

Cevap bırakın