Samsung dikey televizyonu The Sero’yu tanıttı!

0

QLED gibi teknolojiler ile televizyon dünyasına yön veren ve kullanıcıların beğenisini kazanan bir marka haline gelen Samsung her geçen farklı bir model ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ancak, Güney Koreli teknoloji devinin The Sero olarak adlandırdığı yeni televizyonu bugüne kadar tanıtılan tüm modellerden daha farklı.

The Sero ile telefonlardaki içerik dev ekrana taşınıyor!

43 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Samsung The Sero standart televizyonlar gibi yatay şekilde durmakla sınırlı kalmıyor. Döndürülebilir yapısı sayesinde bu televizyonu dikey olarak kullanmak mümkün. Samsung’un ilk dikey televizyonu ile hedef kitlesi akıllı telefonları elinden düşürmeyen gençler.

Mobil cihazlara yönelik içeriklerin büyük bir kısmının dikey olduğunu belirten Samsung yetkilileri, bu televizyon sayesinde akıllı telefon kullanıcılarının telefonundaki içerikleri çok daha rahat bir şekilde yansıtabileceğini ve bu sayede dev ekranda insanların eğlenceli vakit geçirebileceğini dile getiriyor.

60W gücündeki hoparlörleri ile 4.1 kanal ses deneyimi sunabilen televizyon entegre bir TV standı ile geliyor. Minimalist yapısı sayesinde oldukça hoş duran bu standın televizyonun bir parçası olduğunu hemen anlamak pek mümkün değil.

Devasa bir fotoğraf çerçevesi veya karaoke yapılabilen bir eğlence cihazına dönüşebilen televizyon, Bixby sesli asistan desteğine sahip. Mayıs ayının sonunda Güney Kore’de satışa sunulacak olan televizyonun fiyatı 1600 dolar olarak belirlendi.

 

Cevap bırakın