Samsung çok sayıda akıllı saat konsepti tanıttı

0

Ekran_Resmi_2017-03-24_08_37_43

Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi Samsung, düzenlenen uluslararası bir saat etkinliğinde çok sayıda akıllı saat konseptini görücüye çıkardı. Sürpriz cihazlar arasında cep akıllı saatleri de var. İşte detaylar…

Samsung, son dönemin dikkat çeken teknoloji şirketleri arasında. Birçok farklı kategoride ürünler tanıtan markanın giyilebilir teknoloji ürünlerine ilgisi de biliniyor. Halihazırda akıllı saat ve akıllı bilekliklerin de aralarında bulunduğu çeşitli cihazlar sunan şirket, düzenlenen uluslararası bir etkinlik kapsamında bazı konsept akıllı saatlerini sundu.

Samsung’un konsept modellerinden bazılarında klasik İsviçre saatlerinden izler taşıyan Gear S3 projesi de bulunuyor. Tasarımıyla günümüz modern saatlerinin teknolojiyle ilginç bir uyumunun sergilendiği dikkatlerden kaçmıyor. Belki de en ilginç cihaz ise Samsung’un akıllı cep saati…

Samsung’un ‘hibrit’ cep saati olarak nitelendirdiği cihaz, Gear S3’e farklı bir bakış açısı getiriyor. Öte yandan bu tür saat kullanımının durumu konusundaki görüşlerin pek de olumlu seyirde olmadığı biliniyor. Tüketici elektroniği şirketinin genel itibarıyla hayata geçme olasılığı hakkında pek bir bilgi bulunmayan çeşitli akıllı saatleri görücüye çıkardığı görülüyor.

Ekran_Resmi_2017-03-24_08_37_51

Öne çıkan gelişme ise Gear S3 modeli için sadece Güney Kore’de satışa sunulacak olan LTE’li bir versiyonun daha duyurulması.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın