Samsung çift ekranlı telefon patenti aldı!

0

Samsung, Galaxy Fold modeli ile birlikte katlanabilir telefon piyasasına giriş yapan ilk markalardan birisi olmuştu. Bununla birlikte görünüşe göre şirketin başka planları da bulunuyor. Samsung’un ortaya çıkan yeni patenti, önde ve arkada ekrana sahip bir akıllı telefon planını bizlere gösteriyor. Samsung çift ekranlı telefona ait detaylar haberimizde.

Samsung çift ekranlı telefon patenti ortaya çıktı!

Samsung’un aldığı yeni patent hem önde hem de arkada ekrana sahip yeni bir akıllı telefonu içeriyor. Söz konusu model yenilik açısından bir ilk olmasa da, tasarım anlamında diğer modellerden farkıyla öne çıkıyor. Yeni model, aynı anda kullanılabilen bir yapıya sahip. Sürdürülebilirlik anlamında rakiplerinden öne çıkan patent, ön ve arka ekranın birbiri ile etkileşimini mümkün kılıyor.

Samsung çift ekranlı telefon

Yeni patentte telefonun arka veya ön tarafının kullanımı, kullanıcının isteğine bağlı. İnce çerçeve yapısı ile dikkatleri çeken model, arka tarafta elle kavranabilecek bir yüzey bulunduruyor. Bununla birlikte markaya ait alınmış pek çok patent bulunuyor. Bu patentin ileride gerçeğe dönüştürülüp dönüştürülmeyeceği ise bilinmiyor.

Cevap bırakın