Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiSamsung, “Asya’nın Topluma En Duyarlı Şirketi” seçildi

  Samsung, “Asya’nın Topluma En Duyarlı Şirketi” seçildi

  Samsung Electronics, Asya Kurumsal Mükemmellik ve Sürdürülebilirlik Ödülleri (ACES) 2015’te, “Asya’nın Topluma En Duyarlı Şirketi” seçildi.

  Ödülü değerlendiren  Asya ve Okyanusya Kurumsal Pazarlama Başkan Yardımcısı Irene Ng; “Bu ödül, Samsung’un küresel ağını ve inovasyonunu kullanarak dünyanın dört bir yanındaki insanların hayatında pozitif değişimler yaratma çabalarının bir göstergesidir” dedi.

  Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung ise “Eğitim, Samsung’un ana yatırım alanlarının başında geliyor. Genç neslin, Türkiye’yi inovasyonda dünya oyuncularından biri haline getirecek fikirleri yaratma potansiyeline sahip olduğuna ve Türkiye’nin geleceğini şekillendireceğine inanıyoruz.” dedi.

  Samsung-Logo-2Dünya teknoloji devi Samsung Electronics; Asya’daki şirketler ve bireylerin liderlik ve kurumsal sosyal sorumluluk alanında gösterdikleri performansı ödüllendiren Asya Kurumsal Mükemmellik & Sürdürülebilirlik (ACES) Ödülleri 2015’te, “Toplum Sağlığına En Çok Yatırım Yapan Şirket” (The Top Community Care Award) Ödülü’nün sahibi oldu.

  Çeşitli sosyal yardım girişimleri aracılığıyla toplumların gelişmesine katkıda bulunan şirketlere verilen ödülü değerlendiren Samsung Electronics Asya ve Okyanusya Kurumsal Pazarlama Başkan Yardımcısı Irene Ng, “Bu ödül, Samsung’un faaliyet gösterdiği ülkelerde topluma fayda sağlamak üzere ortaya koyduğu çalışmaların niteliğinin bir göstergesidir. Samsung olarak dünyanın farklı yerlerinde insanlara, teknolojimizi kullanarak eğitim, iş ve sağlık alanlarındaki temel problemleri aşma imkanı sunuyor ve hayatları kolaylaştırıyoruz” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN