Samsung akıllı saatlerde değişikliğe gidiyor

0

Teknolojinin gelişmesi ile beraber giyilebilir teknolojiler de hayatımızda önemli bir yer edindi. Giyilebilir teknolojide Apple ilk akla geliyor ancak Samsung bu düzeni bozmak istiyor. Samsung akıllı saatlerinde depolama alanı konusunda değişiklik yapacak. Peki hangi yenilikler gelecek?

Samsung değişime gidiyor

Akıllı saatler konusunda Apple’ın gerisinde kalan Samsung, bu durumu değiştirmek için ilk adımları atıyor. Şu anda akıllı saat piyasasında Apple’ın çok gerisinde kalan Samsung, değişikliklere ilk olarak depolama alanı ile başlayacak. Depolama alanı konusunda Samsung  iddialı markalardan biri olmak istiyor. Ortaya çıkan iddialara göre, yeni nesil Galaxy Watch, SM-R840 ve SM-R850 olmak üzere iki farklı model ile karşımıza çıkacak. Bunlardan biri 40 mm diğeri ise 44 mm büyüklüğünde olacak. Bu akıllı saatlerde 8 GB’lik depolama kapasitesi olacağı söyleniyor. SamMobile kaynakları tarafından sızdırılan bir diğer bilgiye göre, her iki model için de hücresel seçeneği olacak.

Yeni özellikler ile kullanıcıların dikkatini çekmek isteyen Samsung’un bu adımları için henüz kesin bir sonuç söylemek mümkün değil. Apple’ın aradaki farkı hızla açmasının ardından gelen bu hamlenin gelecekte neler sağlayabileceğine hep beraber bakacağız.

Cevap bırakın