Samsung A02 yüksek pil kapasitesi ile ortaya çıktı.

0

Samsung’un önümüzdeki yıl tanıtması beklenen yeni nesil giriş seviyesi akıllı telefonuna ait detaylar ortaya çıktı.

Oldukça geniş ürün yelpazesiyle hemen her tercihten kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen ve bunu başardığı görülen akıllı telefon üreticisi Samsung, bu defa önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen Galaxy A02 ile karşımızda. Giriş seviyesi özelliklere sahip olması beklenen model, yüksek pil performansıyla ön plana çıkacak gibi…

Yeni Samsung Galaxy A02, Latin Amerika’lı sertifikasyon şirketi CPQD’nin veri tabanında ortaya çıktı. SM-A025M / DS model kodunu barındıran bu akıllı telefon, 5.000 mAh değerinde bir bataryaya sahip olacak. Bu kapasite, bir önceki nesil Galaxy A01’in sahip olduğu batarya kapasitesine göre yaklaşık 2.000 MAh’lik bir fark anlamına geliyor.

2021’in öne çıkan ‘uygun fiyatlı’ modelleri arasında yer alabilecek mi?

Daha önce Geekbench tarafında işlemci ve RAM detayları sızdırılan yeni Galaxy A02’nin gücünü Snapdragon 450 işlemcisinden alması bekleniyor. 3 GB RAM kapasitesine sahip olacak model için 5.000 mAh’lik batarya kapasitesi değeriyle birlikte, telefonun özellikleri büyük ölçüde belli oldu diyebiliriz. İlâveten bu modele ilişkin 5,7” ekran boyutu ve çift arka kamera konfigürasyonu dedikoduları sektörde dolaşmaya devam ediyor.

Son olarak Samsung Galaxy A02’in bazı ülkelerde Galaxy M02 ismiyle de satışa sunulması bekleniyor.  Sahip olduğu giriş seviyesi özellikleri ve yüksek batarya kapasitesiyle tek şarjda uzun süre kullanım sunması plânlanan Galaxy A02’nin 2021 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Cevap bırakın